AGRAF
  
Opis Broszury i instrukcje Akcesoria Galeria Specyfikacja Oprogramowanie do pobrania

Tablica interaktywna Touch Board PLUS

Producent: Turning Technologies    

Tablica interaktywna Touch Board PLUS

Zaprojektowana specjalnie dla ceniących technologię dotykową -6 dotykowa.

Touch Board Plus to dotykowa tablica interaktywna wykonana w technologii pozycjonowania w podczerwieni, która może być obsługiwana za pomocą palca lub dowolnego wskaźnika -

Cechuje ją wysoka rozdzielczość (32 000 x 32 000) zapewniająca dużą dokładność pracy na tablicy, dzięki czemu przewyższa inne produkty działające w technologii dotykowej.


cena:
Touch Board Plus 1078 (78" 4:3) 3490 zł brutto
Touch Board Plus 1088 (88" 16:10) 4690 zł brutto

Tylko Touch Board Plus ma jedyną w swoim rodzaju funkcjonalność wielodotyku ponieważ można przydzielić każdemu „punktowi dotykowemu” (użytkownikowi) oddzielną i niezależną część ekranu. Dzięki temu każda z sześciu osób (tablica sześciodotykowa) może pracować nad swoim zadaniem nie przeszkadzając (i nie szkodząc) innym.
Oczywiście wszyscy (sześć osób/sześć punktów dotykowych) mogą również pracować na jednej wspólnej powierzchni.

Powierzchnia Touch Boarda PLUS jest całkowicie odporna na uszkodzenia mechaniczne, a jej struktura gwarantuje brak refleksów podczas projekcji. Trwała i sztywna konstrukcja tablicy zaprojektowana została specjalnie do pracy w szkole.

Czy wiesz, że:
Tablica interaktywna Touch Board Plus ma powierzchnię magnetyczną czyli można przyczepiać do niej różne tradycyjne materiały wykorzystując magnesy. Może służyć również jako powierzchnia suchościeralna.

Tablica Touch Board Pluswspółpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi Windows, Linux, MAC.

Czy wiesz, że:
Z Touch Boardem Plus, możesz wykorzystywać prosty zestaw gestów oferowany przez system Windows 7. Gesty te zawierają podstawowe funkcje naciskania i przeciągania oraz przewijania, kliknięcia prawym klawiszem myszy, cofania, przechodzenia w przód, skalowania i obracania.

Tablice interaktywne Turning Technologies to rozwiązanie, które doskonale sprawdziło się w 500 000 klas w 90 krajach na świecie. W Polsce działa już ponad 12000 takich urządzeń.

Do każdej tablicy interaktywnej Touch Board Plus dołączone są: