AGRAF
  
Opis Nagrody i wyróżnienia Akcesoria Broszury i instrukcje Galeria Specyfikacja Oprogramowanie do pobrania

Mobilna tablica interaktywna Mobi View

Producent: Turning Technologies    

Mobilna tablica interaktywna Mobi View

Mobilna tablica interaktywna Mobi View z kolorowym wyświetlaczem LCD to urządzenie nowej generacji, które z powodzeniem zastępuje standardową tablicę interaktywną. Z Mobi View można prowadzić lekcje czy prezentację z dowolnego miejsca sali. Nauczyciel lub prowadzący może również obejrzeć bezpośrednio na wyświetlaczu LCD wyniki testu lub głosowania przeprowadzonego przy użyciu systemu do odpowiedzi Turning Technologies.


Czy wiesz, że:
Dotykowy wyświetlacz LCD umożliwia m.in.: dostęp do funkcji programu Workspace, uruchamianie do 16 zapamiętanych przez użytkownika stron internetowych, robienie odręcznych notatek na wyświetlaczu (można je wyświetlić dla wszystkich).

Bezprzewodowa komunikacja tabletu Mobi View z komputerem to połączenie w technologii radiowej RF 2,4GHz. Technologia ta pozwala na podłączenie do 30 tabletów do jednego komputera i pracę na 9 tabletach jednocześnie. Tworzy się w ten sposób pierwszy w swoim rodzaju system dla wielu użytkowników zaprojektowany w celu wspierania i motywowania uczniów do wspólnej nauki. Zarówno nauczyciel jak i uczniowie mogą równocześnie pracować na tym samym dokumencie. Idealnie sprawdza się to do aktywizowania zespołu, przeprowadzania symulacji, czy badań.

Tablet Mobi View zapewnia całkowitą, ale dyskretną kontrolę uczniów. Dzięki temu, że nauczyciel na wyświetlaczu otrzymuje w czasie rzeczywistym odpowiedzi uczniów udzielone za pomocą pilotów ResponceCard firmy Turning Technologies, może w prosty sposób, natychmiast po przeprowadzeniu testu, zidentyfikować odpowiedzi poszczególnych uczniów i od razu omówić ich błędy.

Mobi View i ładowarka

Tablet Mobi View w połączeniu z tablicą interaktywną DualBoard czy Touch Board Plus może spełniać jeszcze jedną ważną rolę na lekcji. W trybie Multiuser pozwala nauczycielowi mieć pełny nadzór nad uczniami, którzy zmagają się przy tablicy z zadaniami lub pracują nad wspólnym projektem. Tablet Mobi View umożliwia zachowanie pełnej funkcjonalności tablicy z dowolnego miejsca sali, dzięki temu nauczyciel może nanosić zmiany lub dodawać nowe informację stojąc przy uczniu choćby na drugim końcu klasy.

Czy wiesz, że:
W klasach, w których jest tylko komputer, rzutnik i dowolny ekran, Mobi View umożliwia pracę odpowiadającą w pełni funkcjonalnej tablicy interaktywnej.

Tablet Mobi View można ładować z estetycznej i funkcjonalnej ładowarki lub również podczas pracy przez kabel USB.

Zastosowanie tabletu Mobi View to m.in:

  • Nauczyciel bliżej ucznia - możliwość prowadzenia lekcji z dowolnego miejsca sali;
  • Pełne możliwości tablicy interaktywnej na dowolnym ekranie;
  • Aktywna praca uczniów w grupach - możliwość jednoczesnej pracy 9 tabletów (9 uczniów lub 9 grup);
  • Wyświetlanie w czasie rzeczywistym odpowiedzi uczniów udzielone w ramach testów za pomocą pilotów do odpowiedzi firmy Turning Technologies;
  • Stabilna i wygodna praca;
  • Bezprzewodowe połączenie radiowe RF 2,4Ghz z komputerem, zasięg do 15 metrów;
  • Praca na wszystkich platformach: Win XP, Vista, Linux, Mac OS;
  • 40 godzin ciągłej pracy tabletu pomiędzy ładowaniami akumulatora;
  • Pisak tabletu w pełni zastępujący myszkę komputerową (lewy, prawy klawisz, podwójne kliknięcie, funkcja Drag&Drop itp);
  • Aktywne i programowalne menu narzędziowe tabletu;