AGRAF
  
Opis

Portal MegaMatma

Producent: MegaMatma    

Portal MegaMatma

MegaMatma.pl to innowacyjny serwis internetowy stworzony dla młodzieży i nauczycieli, z myślą o przygotowaniu uczniów do obowiązkowej matury z matematyki.

Twórcy portalu przyjęli założenie, że przygotowanie do matury to jest proces, który ma swój początek w szkole podstawowej.

Dlatego głównym celem ekspertów MegaMatmy jest stworzenie autorskich opracowań na wszystkie poziomy nauczania matematyki od szkoły podstawowej, przez gimnazjum, szkołę średnią i pierwsze lata studiów.

Nasze materiały cechuje wysoka jakość merytoryczna i gwarancja, iż:

  • Tematy, które opracowaliśmy, są zgodne z podstawą nauczania obowiązującą obecnie, jak również tą, która zostanie wprowadzona w najbliższych latach - zmiana programu dotyczy przede wszystkim liceum i gimnazjum.
  • Portal tworzymy wspólnie z doświadczonymi matematykami, osobami z tytułami naukowymi, dydaktykami, metodykami, pracownikami naukowymi oraz nauczycielami akademickimi. Starannie dobrany zespół wpływa na wysoką jakość i poprawność prezentowanych materiałów.
  • Korzystamy z najbardziej rzetelnych i kompetentnych porad. Osoba, która czuwa nad zawartością portalu, jest recenzentem Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie merytorycznym i dydaktycznym, autorem znanych podręczników, a także egzaminatorem OKE (przy egzaminach maturalnych).
  • Przedstawiamy przykładowe klasówki i testy, które mogą być wykorzystane przez nauczycieli zarówno w czasie sprawdzianów, jak i na lekcjach, oraz służyć uczniom do sprawdzenia swojej wiedzy.
  • Doradzamy, jak uczyć się matematyki, aby praca w krótkim czasie przynosiła jak najlepsze rezultaty. Korzystamy ze sprawdzonych metod nauczania, przetestowanych przez kadrę doświadczonych nauczycieli.
  • Udostępniamy zróżnicowane materiały, takie jak: artykuły, opracowania trudnych tematów, zbiory zadań z rozwiązaniami, zestawy wzorów, a nawet słownik definicji - dzięki temu nowy materiał staje się dla uczniów atrakcyjniejszy.
  • Proponujmy także treści dla uczniów zainteresowanych matematyką. W Kąciku MM znajdą oni wiele ciekawych materiałów wykraczających poza ramy programu szkolnego.

Korzystanie z portalu MegaMatma jest wygodne i proste. Wystarczy założyć konto na stronie www.megamatma.pl, aby natychmiast zacząć korzystać z naszych materiałów. Na start każdy użytkownik otrzymuje od nas 7 dni pełnego dostepu do treści, tak by mógł przekonać się o wysokiej jakości zamieszczonej wiedzy.

Po tym czasie może wybrać jedną z dwóch opcji:

  1. korzystać tylko z części bezpłatnej serwisu, która jest bardzo obszerna
  2. lub za przystępną cenę, uzyskać dostęp do wszystkich materiałów, w zależności od potrzeb - od 2 godz, poprzez miesiąc, kwartał czy nawet rok. Dwie godziny pełnego dostępu do portalu MegaMatma.pl to zaledwie 3.66zł, a cały rok to tylko 149zł (średnia cena 3-4 godzin korepetycji)

Portal MegaMatma.pl to niewątpliwie największa baza wiedzy matematycznej na stronach internetowych w języku polskim. Serwis cały czas poszerza swoje treści, o nowe artykuły, klasówki czy arkusze maturalne. W najbliższym czasie na naszych stronach pojawi się cykl arkuszy maturalnych MM, zestawy zadań przygotowujących do egzaminu gimnazjalnego i sprawdzianu po szkole podstawowej.

Zachęcamy zatem do odwiedzenia strony www.megamatma.pl

Pamiętaj! Nie nauczymy Cię tylko "Jak dzielić przez zero" ?!