AGRAF
  

Zyxel

Produkty Rozwiązanie

Sieć Bezprzewodowa ZyXEL składa się z minimum jednego urządzenia sterującego i co najmniej 4 urządzeń propagujących bezprzewodowo sygnał sieciowy w budynku szkolnym zwanych „punktami dostępowymi”, zintegrowanych ze sobą wykorzystując przełącznik, zapewniających dostęp do zasobów sieciowych oraz Internetu pokrywającego odpowiednią siłą sygnału co najmniej 95% powierzchni użytkowej budynku szkolnego i pozwalającej na jednoczesne użytkowanie sieci przez nie mniej niż 50% uczniów w tej samej jednostce czasu lekcyjnego. Urządzenia powinny zapewniać pracę w standardzie pozwalającym na przepustowość danych na częstotliwościach 2,4 GHz oraz 5 GHz jednocześnie.

Czytaj więcej...

Sieć ta ma możliwość zarządzania przez administratora poprzez aplikację internetową oraz posiada zintegrowaną z urządzeniem kontrolnym funkcję planowania obszarów zasięgu tej sieci w formie rozmieszczenia punktów dostępowych na mapie wgranej w urządzenie kontrolne. Producent urządzeń sieciowych ZyXEL oferuje wsparcie techniczne administratora w ramach dostarczonych urządzeń. Wsparcie techniczne oparte jest o polskojęzyczną infolinię techniczną obsługującą urządzenia sieciowe wdrożone w szkole. (Punkty Dostępowe, Router, Kontroler sieci, przełącznik sieciowy).

Dodatkowo Szkolna Sieć Bezprzewodowa posiada gwarancję minimum 5 lat na urządzenia wchodzące w skład takiej sieci, co pozwoli ograniczyć koszty serwisów i napraw w przyszłości.

ZyXEL USG 110

ZyXEL USG 110

Przeznaczenie: Router UTM z funkcją kontrolera - filtruje Internet z zewnątrz i zapobiega wirusom o... Więcej
 
 Zyxel NXC2500

Zyxel NXC2500

Przeznaczenie: Zaawansowany Kontroler – zarządza i steruje całą siecią w szkole. Posiada więc... Więcej
 
ZyXEL NWA5123

ZyXEL NWA5123

Przeznaczenie: Punkt Dostępowy - zapewnia rozsyłanie sygnału bezprzewodowego po budynku szkoły Pun... Więcej
 
ZyXEL serii GS1920

ZyXEL serii GS1920

Przeznaczenie: Switch/przełącznik- zasila punkty dostępowe bez dodatkowych zasilaczy Inteligent... Więcej
 
ZyXEL NAS540 v2 Czterodyskowy

ZyXEL NAS540 v2 Czterodyskowy

Przeznaczenie: NAS540-umożliwia przechowywanie i pobieranie gotowych lekcji i materiałów, programów... Więcej