AGRAF
  

Nasi dostawcyTurning Technologies to dynamicznie rozwijająca się firma, która od powstania w 2002 roku już w 2012 zajmowała pierwsze miejsce w światowych raportach sprzedaży. Firma Turning Technologies jest światowym liderem w produkcji i sprzedaży pilotów do odpowiedzi i głosowania. Obecnie powiększyła swoje portfolio o tablice interaktywne, kupując firmę eInstruction.


Newline Interactive to amerykańska marka nowoczesnych urządzeń interaktywnych, w tym 10-cio dotykowej tablicy interaktywnej TRUBOARD, interaktywnych monitorów TRUTOUCH oraz systemów do bezprzewodowej prezentacji TRUCAST. Newline Interactive aspiruje do bycia liderem w innowacji i implementacji nowoczesnych rozwiązań interaktywnych dla biznesu, edukacji i innych branż.


Hiszpański producent i dystrybutor rozwiązań i urządzeń szeroko pojętego rynku audiowizualnego, a w szczególności: profesjonalnych systemów audio, instalacji Public Adress, urzadzeń do dystrybucji sygnału audio i video, systemów mocowań urządzeń AV, systemów mikrofonowych itp. Firma posiada w swojej ofercie ponad 3000 produktów, a oferowane przez nią urządzenia i rozwiązania wykorzystywane są w sieciach handlowych, punktach usługowych, środkach transportu lądowego i morskiego, ośrodkach sportowych, edukacyjnych, kulturowych i religijnych. Nieustanna praca nad udoskonalaniem technologii, jakości i wzornictwa sprawia, że z roku na rok Fonestar zyskuje grono nowych klientów w kolejnych krajach.


Globisens to firma z piętnastoletnim stażem, która wykorzystuje swoją wiedzę oraz nabyte doświadczenia w projektowaniu oraz dostarczaniu naukowych narzędzi dla edukacji. Linia produktów Labdisc zrewolucjonizowała rynek edukacyjny, Labdisc to narzędzia edukacyjne XXI wieku, które współpracują z najnowszymi technologiami oraz trendami w edukacji.Spółka ZyXEL powstała na Tajwanie w 1989 r. i obecnie jest czołowym dostawcą kompletnych rozwiązań szerokopasmowych dla przedsiębiorstw technologicznych, małych i średnich firm oraz użytkowników domowych.
ZyXEL w ramach swoich rozwiązań może pochwalić się najnowszymi i najnowocześniejszymi technologiami sieciowymi, takimi jak Triple Play, Quality of Service (QoS), Network Security i Network Management. Produkty i usługi firmy ZyXEL przeznaczone są zarówno dla firm, jak i dla użytkowników domowych, którzy dzięki nim mogą cieszyć się najwyższej jakości aplikacjami multimedialnymi w ramach bezpiecznego i łatwego w obsłudze środowiska sieciowego.NETGEAR - światowy dostawca zaawansowanych technologicznie produktów sieciowych takich jak: routery bezprzewodowe, karty sieciowe bezprzewodowe, storage.NEC - producent projektorów i monitorów.Samsung - jeden z największych na świecie producentów komputerów, urządzeń peryferyjnych i telefonów.Dell - amerykańska międzynarodowa korporacja zajmująca się produkcją komputerów, urządzeń peryferyjnych oraz ich serwisowaniem.Suprema - producent ekranów projekcyjnych.Firma Sony oferuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie aparatów fotograficznych, telewizorów HD, produktów Blu Ray Disc i Sony DVD, produktów dotyczących aparatów cyfrowych, odtwarzaczy MP3, laptopów i nie tylko.BenQ to światowy lider projektorów z najnowszą technologią Short-Throw, pozwalającą na rzucanie obrazu wielkości 74" już z 1 metra.Seiko Epson Corporation to japońska firma, będąca jednym z największych producentów drukarek i skanerów, a także komputerów osobistych, projektorów, zestawów kina domowego, robotów, kas fiskalnych, układów scalonych, notebooków, wyświetlaczy LCD oraz innych komponentów elektronicznych. Seiko Epson to jedna z trzech głównych firm, wchodzących w skład Seiko Group.

Roycan - hiszpański producent cyfrowych pracowni językowych EasyLAB oraz Optimas.Nasi partnerzyMSCDN, czerpiąc z doświadczeń, stawia na jakość i nowoczesność. W tym celu podejmuje szereg działań służących ciągłemu podnoszeniu standardów usług szkoleniowych oferowanych nauczycielom, między innymi rozwijany jest system diagnozowania i ewaluacji wewnętrznej realizowanych projektów.

Wydawca podręczników do nauki języka angielskiego i słowników, które obecne są w polskich szkołach od blisko 20 lat. Publikacje wydawnictwa powstają przy dużym udziale polskich nauczycieli.

MegaMatma.pl to innowacyjny serwis internetowy stworzony dla młodzieży i nauczycieli, z myślą o przygotowaniu uczniów do obowiązkowej matury z matematyki. Twórcy portalu przyjęli założenie, że przygotowanie do matury to jest proces, który ma swój początek w szkole podstawowej.

VULCAN, założony w 1988 roku, jest obecnie największym w Polsce producentem specjalistycznych rozwiązań dla oświaty - tworzy oprogramowanie komputerowe, oferuje także usługi wdrożeniowe, doradcze i szkoleniowe w tym zakresie. Już ponad 18 tysięcy szkół, przedszkoli oraz samorządów skorzystało z oferty firmy. Jesteśmy obecni w takich miejscowościach jak Łódź, Wrocław, Warszawa, Częstochowa, Bydgoszcz, Lublin, Pruszcz Gdański i w wielu innych.

Firma Young Digital Planet SA to największy europejski dostawca elektronicznych kursów edukacyjnych oraz rozwiązań w zakresie nowoczesnej edukacji wykorzystujących technologie informacyjne. Posiada międzynarodowe i międzykulturowe doświadczenie we współpracy z wiodącymi wydawnictwami i ministerstwami edukacji w 30 krajach na całym świecie.

Minęło już 16 lat odkąd do rąk nauczycieli trafiły pierwsze podręczniki wydawnictwa Nowa Era. Kiedy zakładaliśmy wydawnictwo, była to jedna z pierwszych oficyn edukacyjnych w Polsce. Lata praktyki nauczyły nas wydawać naprawdę dobre książki i działać wyłącznie według wysokich standardów pracy.